fbpx

Witamy Was w naszej luksusowej i zacisznej Osadzie na Budzowskim Wierchu w stolicy Polskich Tatr – w Zakopanem! Nasze domki- zbudowane z drewnianych bali – usytuowane są w spokojnej okolicy, przy ul. Krzeptówki, z widokiem na góry – z jednej strony spogląda na nas Śpiący Rycerz, z drugiej zaś podziwiać można Gubałówkę i Polanę Szymoszkową. Nasza osada znajduje się na wysokości 900 m n.p.m., z dala od zgiełku – można u nas wypocząć w oddychając przejrzystym powietrzem. Odległość od centrum (Krupówki) to zaledwie 2,5 km, co czyni nasze malownicze miejsce wyjątkowym- jednocześnie jest doskonałą bazą wypadową jak i miejscem wprost stworzonym do relaksu.

Bardzo cenimy sobie dyskrecję i bezpieczeństwo naszych Gości, cały obiekt jest ogrodzony i zamykany bramą na pilota. Posiadamy przestronny parking!

 W pobliżu Osady na Budzowskim Wierchu znajdują się wyjścia na szlaki – do Doliny Chochołowskiej, Doliny Kościeliskiej czy Doliny Lejowej.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 8 luksusowych domków z bali i apartament w domu drewnianym. Domki wyposażone są w kominki –co w połączeniu z niepowtarzalnym zapachem drzewa, z którego zbudowane są domki – tworzy magiczna mieszankę. Dodatkowo dbając o komfort naszych Gości – każdy z domków ma własną balię do kąpieli na zewnątrz (zwaną też sauną norweską). To umożliwia podziwianie widoków zarówno w dzień, jak i w nocy (gwiaździste niebo) – niezależnie od pory roku.

W tych unikalnych okolicznościach przyrody czekamy na Państwa!